Adwokat Monika Spieler

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Spieler powstała w 2004 r. i nieprzerwanie rozwija działalność, świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz Przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Warszawy.

 

Właścicielem i założycielem Kancelarii jest adwokat Monika Spieler wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie - numer wpisu 3331.

 

Mecenas Monika Spieler jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, absolwentką Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w  Warszawie oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z zakresu Prawa Własności Intelektualnej w ramach Studiów Podyplomowych. W 2004 r. ukończyła aplikację adwokacką uwieńczoną egzaminem adwokackim w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu.

 

Doświadczony adwokat, który w swoim dorobku ma udział w setkach spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, autorskiego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, gospodarczego. Ekspert w programie „Zapytaj mecenasa” w ITV. Certyfikowany mediator wpisany na listę Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej - certyfikat nr 153 i Sądu Okręgowego w Warszawie.

 

Na rzecz Kancelarii pracują prawnicy z najwyższymi kwalifikacjami. Reprezentujemy Klientów w sądach powszechnych: rejonowych, okręgowych, apelacyjnych, WSA, NSA, SN oraz przed organami administracji publicznej na każdym etapie postępowania, jak również w bankach, przed pracodawcami i przed deweloperami. Sporządzamy pisma procesowe, np. pozwy, apelacje, kasacje, zażalenia, sprzeciwy, wnioski, odwołania od decyzji, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne i projekty umów, uczestniczymy w negocjacjach oraz w przesłuchaniach karnych.

 

Dbamy o wysoką jakość usług i relacji z Klientami oraz o dobór środków realizacji celów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 

Staramy się znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

 

Zapraszamy do efektywnej współpracy!