Adwokat Monika Spieler

Usługi

Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Spieler świadczy usługi prawne zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

 

Zajmujemy się prawem cywilnym, w tym prawem własności intelektualnej, spadkowym, karnym, rodzinnym, gospodarczym, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług Kancelarii Adwokackiej w ramach poszczególnych dziedzin prawa w menu obok (po prawej stronie).

 

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w ramach współpracy z detektywami, biurem rachunkowym, psychologami oraz doradcą podatkowym.


Na stałe współpracujemy ze spółką z o.o. "KOBIETA I ROZWÓD" z siedzibą główną w Warszawie , Biurem Doradczym RUTKOWSKI w Łodzi  oraz „OMEGA” Kancelarie Prawne Sp. z o.o. z siedzibą główną w Warszawie


Reprezentujemy klientów w sądach powszechnych i przed organami administracji, w bankach, przed deweloperami. Sporządzamy pisma procesowe oraz opinie, udzielamy porad prawnych, uczestniczymy w negocjacjach i przesłuchaniach.


Zasady współpracy ustalamy indywidualnie z Klientem przy uwzględnieniu rodzaju sprawy i wyznaczonego zakresu pomocy. Regułą jest świadczenie usług prawnych w siedzibie Kancelarii Adwokackiej, jednakże w zależności od zapotrzebowania Klienta przewidujemy udzielenie porad prawnych drogą mailową i telefoniczną. W przypadku przedsiębiorców istnieje możliwość przyjazdu prawnika Kancelarii do siedziby firmy.

 

Przewidujemy elastyczne rozwiązania finansowe.

 

Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy!